515 463 010
Recepcja
Przyjęcia
691 934 975

Wesela w Jaśminowym Gaju

Żeby tradycji stało się zadość By ten jeden z najważniejszych dni w życiu wywoływał miłe i ciepłe wspomnienia, oferujemy Państwu magiczne miejsce do wyprawiania wesel w Inowrocławiu – Jaśminowy Gaj… Na jego niebanalność wpływa przestronna klimatyzowana sala, elegancki wystrój wnętrz, wzbogacony subtelną dekoracją, która zachwyci wszystkich Gości.


Przełamując konwencję Dla osób, które pragną oryginalnej niezapomnianej uroczystości proponujemy ślub w plenerze. Takie wydarzenie ma niewątpliwe swój urok. Wypowiedzenie przysięgi w otoczeniu zieleni, kwiatów, pozwala zrealizować marzenia wielu Młodych Par o ślubie niczym z bajki. To bardzo romantyczny pomysł, a uroczystość w naszym pięknym ogrodowym klimacie zapadnie w pamięci zarówno Państwa Młodych jak i Gości.


Cenimy sobie indywidualność naszych klientów oraz elastycznie dostosowujemy się do ich potrzeb. Z największą starannością dbamy o jakość serwowanych potraw, ich wykwintność i niepowtarzalność. Proponujemy profesjonalna pomoc w sprawach organizacyjnych. Dołożymy wszelkich starań, żeby móc sprostać wymaganiom oraz spełnić Państwa marzenia.
Nowożeńcy otrzymują od nas w prezencie „Jaśminowy Pokój”

Opinie

Co mówią o nas Klienci?